Biznes plan to najczęściej podstawa otrzymania kredytu inwestycyjnego czy dotacji, warto go także przygotować dla potrzeb własnych firmy,  po to, aby systematycznie i planowo się rozwijać.

PROACTIVE Centrum Wspierania Aktywnej Przedsiębiorczości oferuje przygotowanie wszystkich rodzajów biznesplanów związane z dotacjami UE. Forma i struktura biznes planu są za każdym razem dostosowane do wymagań instytucji, które ten biznesplan będą oceniać. Nasze doświadczenie pozwala też na odpowiednie w danym przypadku sprofilowanie treści biznes planu. Podczas pracy kładziemy nacisk zarówno na poziom merytoryczny, jak i na dogodną dla Klienta formę komunikacji.

Główne korzyści ze współpracy z nami to:

  • profesjonalnie opracowany biznes plan,
  • konsultacje niezależnego specjalisty,
  • oszczędność czasu i energii potrzebnych na przygotowanie dokumentacji i ciągłe kontakty z instytucjami, dla których biznesplan ma być przeznaczony,
  • dzięki nam możesz zająć się biznesem, a nie biznesplanem.

Czas przygotowania biznes planu zależy od jego objętości a także ilości i formy dostarczonych nam danych. Standardowo zamyka się on w okresie jednego miesiąca, ale oferujemy także ekspresowy tryb przygotowania tego dokumentu.

Lokalizacja zarówno Klienta, jak i instytucji, dla której biznes plan ma być przeznaczony nigdy nie jest dla nas przeszkodą. Przygotowanie biznes planu w języku angielskim czy w kilku wersjach językowych również nie stanowi problemu.

DANE FIRMY:

PROACTIVE Centrum Wspierania Aktywnej Przedsiębiorczości Ewelina Hanus
Markowa 1141
37-120 Markowa

NIP: 815-164-25-22
REGON: 181043776

LOKALIZACJA:

Siedziba:
Markowa 1141
37-120 Markowa

Biuro w Rzeszowie:
ul. Lubelska 75
35-233 Rzeszów

Biuro w Przemyślu:
ul. Bakończycka 7
37-700 Przemyśl

KONTAKT:

+48 691 951 355
+48 502 900 630