+48 691 951 355

Kadra dydaktyczna

Jesteśmy zespołem, który łączy pasja, szybkość działania, elastyczność oraz dążenie do osiągania realnych rezultatów w pracy. Najważniejsze są dla nas: współpraca i efektywność. Jako firma szkoleniowo-doradcza opieramy naszą siłę na profesjonalnej, stale doskonalącej się kadrze zarzadzającej, która jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom Klienta.

Nasi trenerzy to zespół, na który składają się specjaliści o różnorodnym doświadczeniu biznesowym (menedżerskim i sprzedażowym), wykształceniu i specjalizacji. Większość stanowią praktycy zarządzania, a wśród nich coachowie (pracujący głównie według metodologii ICC i CF), eksperci z licznymi certyfikacjami (m. in. PMI, Prince2, Lean, ACCA i CIMA) i profesjonalni diagnostycy (m. in. MBTI, Hogan Assesment Systems, Extended Disc, Facet 5).
 
 

WYRÓŻNIA NAS

  • Specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie

Wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych trenerów dają nam mocne podstawy do prowadzenia skutecznej pracy z klientem.

 

  • Kadra

Nasi pracownicy to licencjonowani trenerzy, najczęściej praktycy, posiadający bogate doświadczenie w pracy dla biznesu.

 

  • Rzetelność

W naszej pracy chcemy być przede wszystkim solidni i wiarygodni. Podejmujemy się realizacji wyłącznie takich projektów, w których mamy możliwość zapewnienia klientom najwyższych standardów pracy i wymiernych efektów rozwojowych.

 

  • Innowacyjność

Jesteśmy autorami i praktykami wdrażania w życie nowego podejścia do szkoleń.

 

  • Etyczność

Mamy bardzo wysokie standardy etyczne i zwracamy szczególną uwagę na rzetelność świadczonych usług.

 

  • Zindywidualizowany proces szkoleniowy w organizacji

Nasze projekty szkoleniowe są autorskie i zawsze indywidualnie dostosowane do klienta (szyte na miarę).  Preferujemy projekty długofalowe ponieważ dają możliwość obserwowania lub mierzenia procesu zmiany.

TERMINY SZKOLEŃ

Brak dodanych terminów szkoleń

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Jesteś uczestnikiem naszych szkoleń?
Pobierz bezpłatnie materiały szkoleniowe posługując się specjalnym loginem i hasłem, który otrzymałeś na szkoleniu od naszego trenera.