+48 691 951 355

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015

W tegorocznej edycji wspieranych przez firmę PROACTIVE  Centrum Wspierania Aktywnej Przedsiębiorczości w Rzeszowie ? Dni Otwartych Funduszy Europejskich w dużej mierze udział wzięli studenci oraz absolwenci rzeszowskich uczelni.

 

Przedsięwzięcie zorganizowane 7 maja 2015 roku w siedzibie firmy PROACTIVE  Centrum Wspierania Aktywnej Przedsiębiorczości było wyjątkową okazją do zapoznania się - w teorii, jak i w praktyce - z Biznes Planem.

Podczas spotkania pt.

"POMYSŁ TO DOBRY...

POMYSŁ NA BIZNES ! "

Uczestnicy mogli dowiedzieć się  czym jest Biznes Plan, z jakich składa się elementów, w jaki sposób zilustrować wartość swojego pomysłu na biznes, jak przedsiębiorcy wykorzystują Biznes Plan na co dzień oraz jak plan osiągania celów przedsiębiorstwa przyczynia się do sukcesu firmy.

Dodatkowo, podczas wydarzenia Dni Otwartych Funduszy Europejskich w naszej firmie mogliśmy gościć doradców Centrum Informacji i Planowania Kariery WUP, którzy chętnie udzielali porad wszystkim uczestnikom.

 

TERMINY SZKOLEŃ

Brak dodanych terminów szkoleń

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Jesteś uczestnikiem naszych szkoleń?
Pobierz bezpłatnie materiały szkoleniowe posługując się specjalnym loginem i hasłem, który otrzymałeś na szkoleniu od naszego trenera.