+48 691 951 355

Gdzie szukać pieniędzy na innowacje?

Masz firmę? Chcesz stworzyć nowe produkty i technologie? Brakuje Ci finansowania? Pomyśl o Funduszach Europejskich. Zapraszamy na bezpłatne webinarium o dotacjach z ?szybkiej ścieżki? na badania rozwojowe i prace przemysłowe.

Od 4 maja przedsiębiorcy mogą starać się o dofinansowanie na tworzenie innowacji w ramach działania 1.1.1, czyli tak zwanej ?szybkiej ścieżki?. Szybka ścieżka to dużo udogodnień dla przedsiębiorców ? ograniczono do minimum liczbę składanych dokumentów, wprowadzono panel ekspertów gospodarczych , a decyzję o dofinansowaniu poznaje się w ciągu 60 dni, od końca miesiąca kalendarzowego, w którym wpłynął wniosek.

Jak skorzystać z tego instrumentu? Jakie projekty mają największe szanse na dotacje? Na te i inne pytania odpowie Marcin Chrzanowski, kierownik Działu Projektów Komercyjnych w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Spotkanie poświęcone ?szybkiej ścieżce? będzie pierwszym z cyklu webinariów o Funduszach Europejskich. Przez następne tygodnie Wirtualna Polska będzie organizowała kolejne spotkania. Każde będzie poświęcone inny rodzajom dotacji. Na pytania internautów będą odpowiadać eksperci Funduszy Europejskich.

Webinaria realizowane są w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

Brak dodanych zdjęć

TERMINY SZKOLEŃ

Brak dodanych terminów szkoleń

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Jesteś uczestnikiem naszych szkoleń?
Pobierz bezpłatnie materiały szkoleniowe posługując się specjalnym loginem i hasłem, który otrzymałeś na szkoleniu od naszego trenera.