+48 691 951 355

Poddziałanie 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w dniu dzisiejszym tj. 14 września ogłosiło  konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój ?Projekty B+R przedsiębiorstw?, Poddziałania 1.1.1 ?Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa?.

Poddziałanie 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa to wsparcie adresowane zarówno dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm.

Konkurs dla MŚP rozpoczął się w maju 2015 r. i potrwa do końca roku.

Wnioski o dofinansowanie dużych firm Narodowe Centrum Badań i Rozwoju będzie przyjmować od 14 października do 30 listopada br.

Złożone w konkursie wnioski oceni panel ekspertów posiadających m.in. wiedzę naukową i z zakresu biznesu. Specjaliści przeanalizują m.in. nowatorstwo rezultatów projektu, rynkowe zapotrzebowanie na dane rozwiązanie, opłacalność jego wdrożenia oraz szansę na prawidłową realizację projektu. Proces ten potrwa 90 dni od zamknięcia naboru wniosków. Minimalna wartość kosztów kwalifikowalnych dofinansowanego projektu wynosi 12 mln zł.

 

Brak dodanych zdjęć

TERMINY SZKOLEŃ

Brak dodanych terminów szkoleń

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Jesteś uczestnikiem naszych szkoleń?
Pobierz bezpłatnie materiały szkoleniowe posługując się specjalnym loginem i hasłem, który otrzymałeś na szkoleniu od naszego trenera.